Jedrilicarski savez
Primorsko
goranske županije
Pobjednici 2016   Klasa Optimist
1. CARLA DE CARINA    JD VAL, Crikvenica
2. TAJANA FILIPAS,            JK Jugo, Mali Losinj
3. NIKA MANESTAR            JD VAL, Crikvenica
4. URSULA BALAS               JD VAL, Crikvenica
5. DOROTEA SPISIC            JK Jugo, Mali Losinj

Djecaci:
1. Lukas Morozin                JK Plav, Krk
2. Hrvoje Mrsic                   JK Galeb, Kostrena
3. Luka Gregovic,                JD Val, Crikvenica

Djevojčice do 12 godina
1.Barbara Perusic                JK Galeb, Kostrena
2. Nika Udovicic                  JD Val, Crikvenica
3. Bianca Maria Ornik           JD Val, Crikvenica

Djecaci do 12 godina
1. Luka Gregovic                 JD Val, Crikvenica
2. Leon Bajcic                    JK Plav, Krk
3. Rafael Fugosic                JD Val, Crikvenica

Najbolji klub JD Val, Crikvenica
Pobjednici 2015
1. NIKA MANESTAR      JD VAL, Crikvenica
2. LUKAS MOROZIN           JK PLAV, Krk
3. TOMAS HAMERLITZ       JK Opatija
4. FRANO SESTAN             JK Galeb, Kostrena
5. URSULA BALAS             JD VAL, Crikvenica

Djevojčice
1. NIKA MANESTAR           JD VAL, Crikvenica
2. Ursula Balas                  JD VAL, Crikvenica
3. Chiara Puz                    JK Galeb, Kostrena

Djevojčice do 12 godina
1.Ivana Sersic                    SD Vihor, Baska
2. Carla De Carina              JD Val, Crikvenica   
3. Nika Udovicic                 JD Val, Crikvenica 

Dječaci do 12 godina
1. Tin Fike                        JK Opatija
2. Leon Scheidl                JK Galeb, Kostrena
3. Juresić Niko                 JK Plav, Krk

Najbolji klub JD Val, Crikvenica

Pobjednici 2014
1. BALAS URSULA        VAL, crikvenica
2. BUNETA KREŠIMIR         YC Croatia, Opatija
3. KLJUŠ LEON                 JD VAL, Crikvenica
4. TOMAS HAMERLITZ       JK Opatija
5. MANESTAR NIKA            JD VAL, Crikvenica

Djevojčice
1. BALAS URSULA             JD VAL, Crikvenica
2. Manestar Nika                JD VAL, Crikvenica
3. Masovčić Nika               JK Opatija

Djevojčice do 12 godina
1. MANESTAR LARA           JD VAL, Crikvenica
2. Seršić Ivana                  SD Vihor, Baška
3. Skomeršić Luana            JK Plav, Krk

Dječaci do 12 godina
1. STOJČIĆ MURETA BORNA  VAL, Crikvenica
2. Šestan Frano             JK Galeb, Kostrena
3. Jurešić Niko               JK Plav, Krk

Najbolji klub JD Val, Crikvenica

Pobjednici 2013:
Klasa Optimist
UKUPNO                                         
1. KLJUŠ LEON            JD VAL, Crikvenica        
2.  ŽANIĆ FRAN                 YC Burin, Novi Vinodolski        
3.  BALAS URSULA           JD VAL, Crikvenica         
4.  NINIĆ ANDRO               JD VAL, Crikvenica
5.  FUGOŠIĆ LEONARDA    JD VAL, Crikvenica

Djevojčice
1. BALAS URSULA            JD VAL, Crikvenica
2. Fugošić Leonarda          JD VAL, Crikvenica
3. Manestar Lara               JD VAL, Crikvenica

Djevojčice do 12 godina
1. BALAS URSULA            JD VAL, Crikvenica
2. Manestar Lara               JD VAL, Crikvenica
3. Manestar Nika               JD VAL, Crikvenica

Dječaci do 12 godina
1. STOJČIĆ MURETA BORNA  VAL, Crikvenica
2. Šestan Frano             JK Galeb, Kostrena
3. Karlović Korado          JK Galeb, Kostrena

Najbolji klub JD Val, Crikvenica



JEDRILICARSKA LIGA PGŽ


Niz od desetak (ovisno o sezoni) regata za klase Optimist, Laser 4,7 i Laser radial boduje se za ukupnog pobjednika.
Proglasenje prvaka je pocetkom prosinca, po završetku zadnjeg natjecanja koje se boduje.

Pobjednici 2016  Klasa Laser 4,7
1. TEA MANESTAR            JD VAL; Crikvenica
2.  Kresimir Buneta             YC Croatia, Opatija
3. Chiara Puž                        JK Galeb, Kostrena

Djevojčice:
1. TEA MANESTAR            JD VAL; Crikvenica
2. Chiara Puž                     JK Galeb, Kostrena
3. Kalista Pohl                    JD Val, Crikvenica

Pobjednici 2015

1. IVA VLAHINIC            SD VIHOR, Baska
2. LEON KLJUS                   JD VAL, Crikvenica
3. ANDRO GOLJA                JK Opatija     


Djevojčice
1. IVA VLAHINIĆ                   SD VIHOR, Baška
2. Nika Masovcic                 JK Opatija
3. Leonarda Fugosic            JD VAL, Crikvenica


Pobjednici 2014

1. IVAN VLAHINIĆ          SD VIHOR, Baška
2. IVA VLAHINIĆ                   SD VIHOR, Baška
3. PAVLE ŽIVANOVIĆ            JK Opatija     


Djevojčice
1. IVA VLAHINIĆ                   SD VIHOR, Baška
2. Manestar Tea                 JD VAL, Crikvenica
3. Žužić Mara                      JK Plav, Krk


Pobjednici 2013:

UKUPNO                                         
1. IVA VLAHINIĆ           SD Vihor, Baška        
2.  Joško Galović                JK Opatija     
3. Andro Golja                   JK Opatija

Djevojčice
1. IVA VLAHINIĆ                   SD Vihor Baška
2. Žužić Mara                     JK Plav, Krk
3. Žužić Eva                       JK Plav, Krk




Pobjednici 2016 Klasa Laser Radial

1.Paolo Mavricic                 JK Opatija
2. Andro Golja                             JK Opatija
3. Sven Djak                               JD Val,Crikvenica

Djevojke:
1. Iva Vlahinic                     SD Vihor, Baska

Pobjednici 2015
1.MARKO ZUZIC            SD VIHOR, Baska
2. Paolo Mavričić                  JK Opatija
3. Joško Glović                     JK Opatija     



Pobjednici 2014

1.Jakov Baričević          JK Galeb, Kostrena
2. Paolo Mavričić                  JK Opatija
3. Joško Glović                     JK Opatija     


Djevojke
1. Petra Minić                     JK 3.maj Rijeka

Pobjednici 2013:

UKUPNO                                         
1. Patrik Car               JD Val, Crikvenica       
2. Anja Hamerlitz               JK Opatija     
3. Petra Minić                   JK 3.maj Rijeka

Djevojke
1. Anja Hamerlitz                 JK Opatija    
2. Petra Minić                      JK 3.maj, Rijeka
3. Helena Purić                   JK Plav, Krk